Jump to content
laura123456-1998

Złe traktowanie przez partnera

Recommended Posts

Jestem kobietą mam 22 lata i mam problem jesteśmy krótko ze sobą często na odległość bo pracuje za granicą ale od czasu gdy tam jest zaczyna się źle do mnie odzywać za dużo sobie pozwala po prostu a gdy powiem że mi się to nie podoba jak się do mnie odzywa to mówi że to w żartach tylko . Jak widzę problem to mówi do mnie czy możesz tyle nie krakać , wyolbrzymiasz jak zwykle no nie da się z nim dogadać a mi jest przykro .

Link to comment
Share on other sites

Droga Lauro.

Czasami twój partner będzie używał słow, zwrotów, slangów, grypsów itp nie dlatego, że chce Cię obrazić, albo zranić. Robi tak ponieważ może nie wiedzieć jak się z Tobą komunikować w sposób, który nie bedzie dla niego krępujący i dziwny. Jeśli jesteś jego pierwsza dziewczyną to najprawdopodobniej nie ma doświadczenia w komunikacji z kobietami. Pomóż mu, naucz go  jak ma się z Tobą komunikować.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

@laura123456-1998

masz prawo a nawet obowiązek stawiać swoje granice i komunikować partnerowi, że taki sposób rozmowy Ci nie odpowiada. Podobnie z bagatelizowaniem Twoich problemów przez partnera. Zastanów się na jakiej relacji Ci zależy,  zbudowanej na jakich wartościach i zasadach. W relacji powinnaś czuć się dobrze i bezpiecznie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.