Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Mindrose

Depresja.pustka.pomoc.

Recommended Posts

Lecze się psychiatrycznie od 5 lat i jestem pod stała kontrolą psychiatry. Chodziłam na psychoterapie i do rożnych psychologów. Aktualnie jestem tylko pod stała opieką psychiatry.  Od jakiegoś czasu mam w sobie bardzo dużo negatywnych emocji. Czuje pustkę w sobie,smutek,żal, rozpacz,brak energii, brak zrozumienia, wstyd. Czuje jakby każdy kolejny dzień był ostatnim. Kiedy się denerwuje wszystko zaczyna mnie swedziec Tak jak teraz. Przyjmuje wtedy 100mg hydroxyzyny lub wiecej.. Czuje napady paniki i lęku. Przychodzi to wszystko nagle. Czuje się nie zrozumiana przez męża i bardzo zaniedbana. Jestem po ślubie zaledwie miesiąc,całą sytuacja mnie przytlacza. Mam wrażenie że mąż ma dość opiekowańia się mną i zwracania na wszystko uwagi abym się  nie denerwowala. Denerwują mnie bardzo małe rzeczy jak np, nie wyniesione śmieci czy nie poukladane rzeczy w zmywarce.w takich momentach dostaje furii która staram się dusic w sobie lub reaguje wtedy odburknieciem w stronę męża . Czasem mam myśli w których zastanawiam się w jaki sposób zrobić sobie krzywdę i jak bardzo dużo bólu powinnam sobie zadać aby wszystko minęło i byłabym zdrowa kobieta.

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry Mindrose,

czasami warto rozważyć przyjmowaną farmakologię z innym lekarzem psychiatrą, niejednokrotnie w mojej praktyce zdarzyło się, że klienci wymagali zmiany leczenia, co okazywało się zbawienne dla ich stabilnego funkcjonowania. Nie chodzi o podważanie zastosowanej farmakoterapii, ale pomoc z innego źródła. Warto również rozważyć powrót do regularnej psychoterapii, w zależności od rodzaju Pani dolegliwości - regularne wsparcie jest kwestią zasadniczą. 

Proszę zadbać o kontakt z lekarzem/psychoterapeutą, najszybciej jak to możliwe.

Pozdrawiam, wysyłając dużo sił i spokoju

Adriana 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.