Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

marecalina

Czy warto walczyć o jego miłość?

Recommended Posts

Mam 21 lat, jestem studentką.

Poznałam chłopaka przez internet, pisałam z nim przez kilka dobrych miesięcy. Po tych kilku miesiącach doszło do spotkania i tak o to staliśmy się parą. Przez ok 2 miesiące było wspaniale, zaczęły się problemy jak zaczęłam myśleć o studiach, o pracy na wakacje. Przez naukę nie poświęcałam mu za dużo czasu, po maturze też. Doszła praca i ze mną zerwał. Przyjechał do mnie do pracy, a że nie mogłam wtedy wyjść do niego to zakończył to. Wróciliśmy do siebie, często były kłótnie przeze mnie, oszukiwałam go a takich codziennościach bo potrzebowałam chwili dla siebie a nie byłam wobec niego szczera, nie mówiłam mu co czuje. Jak wyjechałam na studia był ciężko, bo on chciał się widzieć co tydzień a ja nie byłam w stanie tak co tydzień wracać do domu. Jak rozmawialiśmy przez kamerek to płakał bo mnie potrzebowałam a jak go zlała, bo byłam zajęta studiami. Zerwałam z nim jak spał, napisałam wiadomość. Nie mogąc o nim zapomnieć, zaczęłam pisać, starać się i byliśmy znowu razem. Było źle, kłóciliśmy się, on potrzebował mnie a ja nie potrafiłam mu tego dać. Zerwał ze mną miesiąc temu. Po miesiącu przez kilka dni pisałam do niego że go kocham i tęsknie, okazało się że on mnie już nie. Boi się że znowu będzie cierpieć. Wczoraj nawet zapytał, jaką ma pewność czy będzie lepiej między nami. Jego przyjaciółka mi napisała, że chyba nie chce być z nim dlatego, że on się o mnie martwi. Ja go kocham bardzo mocno, najmocniej na świecie. Chce z nim być i chce z nim dzielić moją przyszłość. Chce się on przyjaźnić, utrzymywać kontakt. Zraniłam go tym, że nie byłam cały czas przy nim i z nim. I jego uczucia wygasły do mnie. Nie wiem co mam robić, chce walczyć o niego i jego miłość, ale nie wiem czy warto. Czy dać mu spokój, żeby żył szczęśliwe, ale be zemnie.

Link to comment
Share on other sites

Droga Marcelino.

Jeśli chcesz być szczęśliwa w związku to najpierw musisz być szczęśliwa sama że sobą. Jeśli twojemu partnerowi przeszkadza to, ze się rozwijasz, ze realizujesz swoje plany i marzenia, że walczysz o lepszą przyszłość dla siebie i dla niego i przedewszystkim nie rozumie tego, to uwierz mi nie ważne jak bardzo wydaje Ci się teraz że go kochasz, nie będziesz z nim w przyszłości szczęśliwa jeśli on zawsze będzie miał ambicje mniejsze od twoich. W życiu człowiek zakochuje się wiele razy, nie ma nic złego w przyznaniu że właśnie ta konkretna osoba nie jest ta, co do której mieliśmy wielkie plany. Nie bój się szukać miłości i odpowiedniej osoby, ale pamiętaj że ma być to odpowiednia osoba A nie byle pierwszy lepszy. Jesteś wyjątkowa i pamiętaj o tym! Zasługujesz na szczęście, prawdziwe szczęście!

Pozdrawiam i życzę powiedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.