Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Recommended Posts

Witam,

Mam 22 lata i  sporo problemów wyniesionych z domu rodzinnego wraz z upływem lat jest mi co raz ciężej zachować pozory normalności. W domu nigdy nie istniała sfera emocjonalna w związku z tym mam duży problem żeby się dzielić z kimkolwiek (szczególnie z obcą osobą) takimi kwestiami. Jednocześnie czuję się psychicznie co raz gorzej, nie mam sił ani motywacji do wykonywania czegokolwiek (nawet nie chce mi się serialu oglądać czy przeczytać książki). Jednak nie chciałabym się skupiać na wypisywaniu moich dolegliwości tutaj, lecz chciałam spytać czy istnieje jakaś forma pomocy psychiatry poprzez kontakt e-mail? Wiem że tutaj jest taka możliwość, jest to forma płatna lecz można napisać maks 1 stronę A4. To dla mnie zbyt mało i nie potrafię opisać wszystkiego na jednej stronie. Chciałabym sobie pomóc bo jestem świadoma jak niszczę sama siebie jednak nie potrafię i strasznie się boje udać bezpośrednio do psychiatry. Wolałabym formę e mail gdzie mogę przesłać plik z opisana historia życia. 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

@zosiasamosia

obecnie ze względu na sytuację epidemiczną wielu specjalistów psychiatrów przyjmuje w formie telekonsultacji lub videokonsultacji. Ze względu na etykę oraz zasady wywiadu diagnostycznego nie jest możliwe odbywanie rzetelnych konsultacji lekarskich w formie pisania emaili. Lekarz psychiatra to lekarz jak każdy inny, zajmuje się materią naszego dobrostanu psychicznego. Warto znaleźć specjalistę, który będzie mógł Panią skonsultować rzetelnie, dokładnie, a następnie skierować np. na terapię. Poprawa jakości życia, odzyskanie motywacji, przeżywanie emocji- to wszystko jest warte podjęcia konsultacji i współpracy ze specjalistą.

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.