Skocz do zawartości

Odejście


Pola95

Polecane posty

Młoda 25 lat, mój facet nie pozwala mi odejść od siebie, jestem z nim na siłę bo on tak chce, znęca się na de mną psychicznie i emocionalnie, zaczyna całymi dniami robić awantury A jego ulubiona pora na to jest wieczór lub noc,cały czas mi mówi, że to nie ma sensu bycia razem Ale nie pozwala mi odejść od siebie, jest strasznie zaborczy A nawet zaczyna się robić agresywny w moja stronę kiedy tylko chce się od niego wyprowadzić stosuję wtedy szantaż psychiczny dosłownie pranie mózgu, nie pozwala mi wychodzić z domu A tym bardziej zamyka mnie w domu kiedy on idzie do pracy żeby mógł mieć na de mną kontrolę, zna moje hasła do wszystkiego szpieguje mnie nie pozwala mi pisać czy też rozmawiać z kim kolwiek bo odrazu to mój kochanek, nie szanuje mnie ani nie zna słowa prywatność bo ja nie mam prywatności, nadużywa alkoholu i narkotyków czasami zmusza mnie do sexu z nim po pijaku jak nie to awantura, nawet nie mam swoich kluczy od mieszkania bo niechce mi dorobić, siedzę prawie dwa lata w czterech ścianach  z nim bo on tak chce nie mam już nawet znajomych ani przyjaciół A tym bardziej z nikim porozmawiać normalnym, nie mogę się uwolnić od tego psychopaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że przychodzisz teraz trudne chwile. Jesteś bardzo dzielą kobietą. Może warto zadzwonić na telefon zaufania lub pod 112. To co robi ten mężczyzna jest niedopuszczalne. Bardzo Cię rani. Powinno się to jak najszybciej skończyć. Radziłabym Ci gdzieś zadzwonić 116 123 to numer na telefon zaufania dla osób pełnoletnich. Niech twój koszmar zakończy się jak najszybciej. Powodzenia. Jesteś silna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

cześć . postaram sie wytłumaczyć jak ten gość myśli bo sam taki  bylem i nadal jestem ale walczę z tym.  Dobra on jest psychiczny i sprawia mu zajebista przyjemność jak cierpisz . to takie uczucie ciepła w brzuchu i wewnątrz siebie, nawet się uśmiecha. wiem to straszne bo mówi ze kocha ale tak mu się tylko wydaje. on po prostu boi się zostać sam, dlatego jak już się wyprowadzasz zrobi wszystko by tak nie było nawet przemocą. następnie narkotyki. wątpię by bylato tylko trawa. zapewne feta (oby bo jeszcze nie jest źle) piko czyli meta( to jest bardzo źle wiem bo sam ćpam to gówno)  te narkotyki maja to do siebie ze pozbawiają uczuć. ja ćpałem by nie myśleć bylem chodzącym zaprogramowanym zombie. wiesz kurcze no niby robię coś źle ale nie wiem do końca. zajebie kreske i się dowiem. kreska .... i nie ma nic. co mogę poradzić. powiedz rodzinie. nie boj się rodziców. pomogą na tyle ile będą w stanie. ale tylko prawda. nie macie dzieci to niesamowicie dyzy plus. bo możesz uciec . i spier... jak najdalej . badania na temat ludzi pokazują ze na 1 kobietę przypada 50 facetów. i pewnie imponował ci styl macho. kobieto informatycy to dopiero mogą pokazać na czym wogole polega sex a spędzając czas przy kompie pewnie chcieliby w praktyce zastosować to o czym  zapewne czytali. no i jak nikt inny klikają myszka. jeśli tez ćpasz będzie w chu... ciężko. ale nie ma rzeczy niemożliwych . i pamiętaj to ze dasz rade sie od niego wyprowadzić to dopiero początek. bo psychol nie odpuści. będzie wyciągał największe brudy, nawet może powiedzieć Twoim rodzica przyjaciołom o cpaniu sexie najwiekszych kompleksach. bedzie w nim wiele  emocji bólu poniżenia pretensji do samego siebie co on zrobil. i patrz opisalem co on bedzie czuł. bo co czujesz ty nie interesuje go. i bedzie czyl na zmiane ze cie kocha i jednoczesnie nienawidzi tak mocno jak nikt na swiecie. spakuj sie zadzwon na policje i zniknij. to ty decydujesz. a wystarczy ze cie z kims zobaczy dlatego ja cie blagam teraz nie mscij sie on jest chory . mozeszz doprowadzic do jego samobojstwa nie badz taka jak on 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
       
       
    • 0 komentarzy
      Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
    • 0 komentarzy
      Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
       
       
       
    • 0 komentarzy
      Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
       
       
    • 0 komentarzy
      Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

  • SKOCZ DO:

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  •  
  • Podcasty i filmy o psychologii

  • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

    83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.