Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Problem w związku


TomaszB
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym zasięgnąć porady jak inni na to patrzą.. podam przykłady z życia mojego i mojej partnerki które mają wpływ na relację. Moja partnerka mówi, że jestem jakiś nienormalny zwracając na nie uwagę. 

Tak na szybko z dnia bieżącego.

-wystawiła śmieci z kosza i położyła pod drzwi od mieszkania które leżały dwa dni. Jak powiedziałem żeby te śmieci wyrzuciła to stwierdziła, że niby to nie jest problem i się czepiam bo zwracam jej uwage( wcześniej wystawiała śmieci na balkon i też tam leżały).Oczywiście jak tak robi to sam wiele razy wyrzucam, ale chce żeby ona sama jak coś robi to zrobiła to do końca.

-wraca do domu, na wejściu do mieszkania jest duża szafa ale ona wszystko co może zostawi gdzie tylko się da i tak mogłoby to leżeć i wisieć kilka dni.

-wstaje dość późno około 11 i nie można z nią dnia zaplanować bo zanim się ruszy to jest telefon w którym siedzi prawie całe dnie, nie widząc co się dzieje w koło lub co się do niej mówi.

To może są proste rzeczy, ale notorycznie powtarzane o które ja jej zwracam uwagę i wtedy słyszę, że się czepiam, że ona robi wszystko dobrze i u innych to jest normalne. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.