Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Brak zrozumienia, pustka w sercu


guzikel
 Share

Recommended Posts

Witam, 

Nie wiem co zrobic, :(

Mam 25 lat jestem juz 7 lat w związku za 2 miesiące mamy sie pobrać. Lecz duzo sie zmieniło odtąd jak wróciliśmy z zagranicy. Dwa miesiace ja siedzę w domu bez pracy, z nadzieja ze tel.zadz. On tezn nie pracowal, znalazl prace po miesiacu. Problemy sie zaczely między mną a narzeczonym jak chorobliwie pokazywał mi i mówił ze muszą byc pieniądze! ( Ma marzenia duże i chce jak najszybciej uzbierać za wszelką cenę na swoje cele). Do pewnego momentu wytrzymałam. 

Zaczelam sie zajmować grafika czyli to co lubie robic i chce robic w życiu. Narzeczony wie o tym co chcialabym robic cale zycie - tak jak jego pieniążki. Po 2 tyg, proponował mi zebym poszla na kasę do biedronki,/tzn byle gdzie, namawiał mnie tak jak by chcial cos mi pokazać.  Nie wiem co :(.  Przez 3 tyg nie widzieliśmy sie, przez ten czas. Brak rozmów z sensem. Uważał ciagle ze nie mam czasu bo zajmuje sie grafiką. Ciagle uwaza ze nie mam czasu dla niego od czasu jak postanowiłam zająć sie tym co lubię robic. 

Ten czas spowodował ze mam pustkę w sercu, nie czuje nic ?, czy tak moze być?. Czuje jak bym byla obojetna na wszystko. Nawet nie zalezy mi na życiu, "co ma byc to bd" to mi podpowiada mózg.  Chodz jak zobaczylam jego spojrzenie w prost dopiero wtedy poczułam ze cos jest nie tak. 

Nie wiem jak postąpić, czy to jest moj błąd ? 

Za 3 miesiace mamy ślub,  a ja w takiej rozterce ?

Czuje jak bym musiala zrezygnowaćz tego co lubie robic dla niego. Bo od czasu do czasu jest taka sama sytulacja, chodź teraz jest tragicznie, dawno sie tak nie czułam pusta. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.