Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Mam 46 lat . Jestem DDA (dorosłe dziecko alkoholika) .Całe życie zmagam się z niskim poczuciem wartości. Pisząc to też uważam,że się nad sobą użalam.

Aktualnie od ponad 20 lat mam zdrowe relacje rodzinne lecz przewlekły stres z dzieciństwa ciągnie się za mną jak cień.

Moim problemem jest nagła fala stresu i wstydu w momencie,gdy ktoś mnie krytykuje. Nie umiem przyjąć cudzych uwag na mój temat. Czuję się głupia i to jest straszne.

Zwolniłam się z pracy z tego powodu, choć nikt w zasadzie niczego mi nie zarzucał. W dobie koronawirusa  jestem bez pracy i ze swoją samokrytyką.

Czy mogę to jakoś wyleczyć?

Wysyłam do Ciebie miłość ♥️ Ja także od wielu lat bez przerwy cholernie cierpię. 

• Podoba mi się to 1

Dzień dobry, nad poczuciem własnej wartości można pracować w trakcie psychoterapii indywidualnej. Warto również sięgnąć po książki o charakterze poradników psychologicznych, które poruszają ten temat. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.