Jump to content

Problem z Mama


Recommended Posts

Witam, Mam dosyc nieciekawy problem.Moja kochana mama po smierci Taty,aczeła strasznie dziwnie sie zachowywac.Przestałą dbac o siebie i otoczenie,I staje sie to strasznie uciazliwe, Oprocz syfu ktory sie namnaza, ma jakis problem z kupowaniem rzeczy, kupuje rzeczy na pozniej(czyli wsadza do lodowki, a potem nie chce tego jesc, co gorsza zjada to, jak jest to juz zagrzybiałe).Problem dotyczy  wyrzucania pieniedzy w błoto.Ta kobieta wychodzi codziennie rano do sklepu i kupuje produkty ktorych nie potrzebuje(Przyda sie).Oczywiscie nie zjada ich tylko trzyma na pozniej albo twierdzi ze to dla mnie.(Co gorsza jak sie zwroci uwage to odkraja zplesniale i popijajac cola mowi,, jak mnie brzuch nie boli to znaczy ze jeszcze dobre było. Codziennie znajduje jakies przetermionowane produkty w lodowce. Staram sie zjadac na bierzaco to co ona kupuje,ale pare razy zdarzyło sie zatrucie i wymiotowałem. Ta sama sytuacja dotyczy ciuchow, innych produktow, .Dzieki temu mam w domu 8 patelni,14 garnkow roznej wielksci, 32 kubki, 4 zestawy sztucow, 16, i pełnoinnych sprzetow,Ta kobieta ma juz 2 szafy ciuchow (i mowie tu o ilosci ktora mozna znalesc w niejednym dobrze zaopatrzonym szmatlandzie). Zaczeła przenosic to co sie w domu nie miesci do piwnicy i do garazu.Ja rozumie ze mozna lubiec miec rzczy w domu, ale jezeli ja wchodze do łazieki a tam jest tylko droga do toalety i nie da sie nawet połozyc nic na umywalce i wannie, tak samo jest w kuchni i salonie, sa tylko wyznaczone,, sciezki'do lozka,W kuchni nie ma miejca nawet na to by zrobic sobie jedzenie bo jest nastawiane pelno , garnkow i innych dziwnychnikomu nie potrzebnych nie uzywanych rzeczy. JNezeli probuje cos wyrzuci bo to ma 40 lati juz sie nie nadaje to jest płacz i texty jakie to złe dziecko urodziła.szczze mam juz doscyc walki samemu i prosze o pomoc, NAwet werbalna pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.