Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

zaburzenia nastroju


Guest
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem 22 letnia kobieta. Postaram się mój problem ująć jak najlepiej, przepraszam jeśli będzie pogmatwane. Ponad rok temu leczyłam się psychiatrycznie (depresja), było to spowodowane załamaniem z powodu rozstania. Leczenie nie trwało długo, kilka miesięcy po poprawieniu nastroju spowodowanego zapewne lekami odstawiłam je. W lutym przestałam czerpać z radość ze spotkań ze znajomymi, które zawsze były da mnie nieodłączna częścią dnia, pojawiły się lęki, zaczęłam znów czuć się niechania, jakby każdy był przeciwko mnie. Analizując swoje życie ostatnio zauważyłam ze są momenty w których cieszę się pełnia życia, mam wysokie poczucie własnej wartości, zwyczajnie chce mi się żyć. Niestety po takim dobrym okresie pojawiają się tez ten zły. Od gimnazjum co jakiś czas chodziłam do psychologów, po czym było dobrze i przestawałem i tak na okrągło. Czy może to być choroba dwubiegunowa? Jest się czym przejmować? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Pytanie co to znaczy co jakiś czas chodziłam do psychologów? Nie wygląda mi to na terapię, raczej jakaś konsultacja, czy interwencja kryzysowa. Polecam Ci znalezienie psychoterapeuty i zdecydowanie się na terapię, która jak mi się wydaje nie trwa kilka spotkań tylko znacznie dłużej. Ja mogę zarekomendować Ci dr Helenę Kistelską-Sikorę, to naprawdę dobry psychoterapeuta, pracuje także online :

https://www.psycholog-lubelski.pl/

możesz też poszukać na własną rękę, generalnie zachęcam Cię, bo sam terapię odbyłem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.