Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Nie wiem co robić


smiley_007
 Share

Recommended Posts

Hej, jestem studentką mam 20 lat. Ze względu na obecną sytuację mieszkam z mamą i siostrami (normalnie w akademiku). Nie wiem może ja nie potrafię po prostu z nimi żyć... mama twierdzi że jak mnie nie było to był święty spokoj teraz mi powtarza ze mam się iść leczyc... boli mnie to bardzo ze własna matka tak myśli... cały czas się z nimi kłócę o byle co, mam napady złości i agresji. Kiedyś miałam myśli samobójcze chodziłam do psychologa i do psychiatry, brałam leki \asertin/ Kiedy skończyłam chodzić do psychologa (z panią doszłyśmy do wniosku że już jest w porządku) przestałam także brać tabletki. To było rok temu. Teraz znowu mi się pogarsza, nie potrafię panować nad emocjami, dobija mnie to wszystko. Nie mam myśli samobójczych ale boje się ze to wroci, narazie po prostu nie potrafię zapanować nad emocjami... gniewem i frustracja. Chłopak twierdzi ze powinnam znowu zacząć brać tabletki bo wyglada mu to na powtórkę... z tym ze ja nie chce. Co będę przez całe życie faszerować się tabletkami? Mam dość... co to może być jakaś nerwica czy może znowu stany depresyjne? 
dodam tylko ze chłopak wyjechał do Norwegii a ja zostałam na studiach... nie mam nikogo bliskiego kto by przyszedł i mnie przytulił. Bardzo ciężkie dla mnie to wszystko 

Edited by smiley_007
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.