Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Recommended Posts

Witajcie. 

Mam 24 lata.Pracuje w firmie od 4 lat jako monter / ślusarz.Ludzie którzy tam pracują są dużo starsi ode mnie,  średnio około 50. Problem w tym że nie moge sie z nimi dogadać,nie czuje się w tej pracy dobrze,jestem chętny do pracy ale poprostu w tym gronie mi to nie odpowiada.Do tego dochodzi lęk wysokości.Stresuje się w pracy praktycznie byle czym.Robie wszystko poprawnie A i tak odczuwam lęk.  Pracownicy traktują innych i mnie w miarę dobrze.A jak zostawię ta pracę to boję się że nie znajdę innej lub będzie jeszcze gorzej. 

Proszę o jakaś radę..pozdrawiam serdecznie. 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

jeśli myślisz o zmianie pracy to może najpierw możesz poszukać nowej a dopiero potem złożyć wymówienie w obecnej pracy. To tak od strony "technicznej" poszukiwania pracy.

Piszesz, że źle się czujesz w obecnej pracy. Co na to wpływa? Czy tylko wiek współpracowników? Dlaczego odczuwasz lęk? Nie pytam o lęk wysokości tylko o lęk, że nie znajdziesz innej pracy i codzienny stres. Warto się temu przyjrzeć na ile Twoje złe samopoczucie w pracy wynika z Twoich przekonań czy wyobrażeń a na ile z innych przyczyn. Wówczas można się zastanowić co dalej możesz zrobić.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko ze względu na wiek pracowników. Tak jak napisałem ciężko opisać uczucie , lęk. Czuje sie smutny , przygnebiony nie mam ani troche sympatii do tych ludzi. Idę tam na 8 godzin i aby zleciało i do domu. W domu z kobietą i swoimi znajomymi jest dobrze. Co robić? W jakim kierunku się poruszyć ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.