Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Zycie z nastolatka


Gonia
 Share

Recommended Posts

Mam problem z dorastajaca corka. Pyskuje,nie uczy się, cały dzień siedzi na telefonie. Kary np.zabieranie telefonu nic nie dają wszystko wraca do punktu wyjscia i tak w kolko. Nie pomaga w domu a jak już to byle jak. Nie widzi problemu uważa że my mamy problem i jesteśmy podli I tylko robimy jej na złość. Nie mam siły. Ciągle kłótnie mnie wykanczaja. Wszystko widzi w innym świetle. Przyjaciół nie ma, w szkole problemy, w domu problemy ale ona nigdy nie jest winna.

Edited by Gonia
Link to comment
Share on other sites

Hej! Sama nie byłam łatwą nastolatką . Myślę , że wspólny spacer i szczera rozmowa mogłyby jej pomóc. Obecnie sama nie mam super kontaktu z mamą dlatego że nigdy nie była dla mnie przyjaciółką . Zawsze miała swoje zdanie i nigdy nie brała mojego pod uwagę. Mam nadzieję że wam się uda złapać kontakt !

Link to comment
Share on other sites

Właśnie o to chodzi że ona nie chce z nami wychodzić. Żyje z tel w ręku. Nieraz ja chce wyciągnąć na spacer ale nie chce może kicha z mamusia wychodzic w tym wieku. Zawsze duzo mi mowila o swoim zyciu ja jej tez ale zasady i reguly musza jakies byc nie moge jej pozwalac na wszystko. Od okolo roku jest najgorzej miala depresje zaczely sie problemy w szkole i poza. Malo sie uczy oceny ma slabe. Tylko by na telefonie siedziała co mnie doprowadza do szału. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.