Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Recommended Posts

Witajcie, 

Nie wiem od czego zacząć. Trafiłam tutaj bo szukam pomocy. Mam 23 lata i jestem osobą nieśmiałą, która boi się rozmoawy z obcym człowiekiem, choćby poprzez wideorozmowe a już nawet spotkanie twarza w twarz. 

Przejdę do sytuacji, która wydarzyła się miesiac temu. Nie jest mi łatwo wstydzę się tego. Pierwszy raz to przychodzi mi o tym pisać. Zostałam zgwałcona przez mojego wujka. WYkorzystał moment gdy byliśmy sami. Kilka dni po przyjechał do nas i na osobności powiedział mi, żebym nikomu o tym nie mówiła, bo zrobi to jeszcze raz dodając ze to jest moja wina ze ja sama tego chciałam. Nie nie chciałam tego!!! Następnego dnia dowiedziałam się, że się zabił. Popełnił samobójstwo. 

 

Nie daję sobie z tym rady. żle mysle o sobie o swoim życiu. Nie chce mi się żyć. Gdyby nie moje przyjaciólki które o tym wiedzą, dawno mnie by tu nie było. Dzięki nim jakoś funkcjonuje. WIem też że one nie są w mi w stanie całkowicie pomóc. NIe chce mi się jeść, nie chce mi się spać. Jestem totalnie bez życia.

Czy ktoś z Was przeszedł podobną traumę? Jak daliście rade?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.