Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Kurwica mnie bierze


zjeb1
 Share

Recommended Posts

Kurwica to taka przypadłość, że wszystko mnie wkurwia. Mam ochotę wszystko rozpierdolić bez względu na konsekwencje. Mam je w dupie. A najbardziej wkurwiają mnie ludzie: swoimi głupimi wypowiedziami, brakiem kompetencji, ignorancją, tym że ulegają żądzom, brakiem rozumu. Jak przyjdzie po mnie policja to ich rozjebię i albo mnie zastrzelą albo zapierdolą paralizatorem. I tak to się skończy. Co mam robić?

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

emocje, które Pan odczuwa są Pana. To Pan czuje "wkurw" czyli złość lub furię. A skoro emocje są Pana to może Pan nauczyć się nad nimi panować, nauczyć się sobie z nimi radzić tak aby nie ponosił Pan negatywnych konsekwencji dla siebie.

Skoro emocje są Pana to Pan się ze sobą źle czuje. Pan się złości czy denerwuje. Po co? Czy to Panu służy? Może Pan się skupić na własnym życiu i zostawić innym osobom ich życie i przekonania.

Rozumienie własnych emocji i radzenie sobie z nimi to rozumienie siebie i dbanie o siebie. Więc niech się Pan skupi na sobie a nie na innych. Złoszcząc się traci Pan dużo własnej energii, którą mógłby Pan wykorzystać na osiąganie swoich celów.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

"Pana Pana sobie Pan siebie Pana sobą Pan Panu Pan własnym własnych sobie siebie siebie Pan sobie Pan własnej Pan swoich siebie siebie" - tralalalalala

Zwrot ku sobie? To ma być "lekarstwo"? Jan Paweł II powiedział: "In any society whose idols are pleasure, comfort and independence, people close their hearts and become selfish." - czyli to źle być samolubnym.

Jeżeli coś jest ze światem nie tak jak należy, to nie wolno tego ignorować i skupić się wyłącznie na sobie. Trzeba się zdenerwować. I wszystkim to pokazać. Niech wiedzą, że robią źle. Niech się zmienią.

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór,

można wyrazić i przekazać swoją opinię o świecie też w inny sposób - nie tylko złością i denerwowaniem się. Zadbanie o siebie to między innymi dbanie też o swoją stabilność emocjonalną.

Cytat, który Pani przytoczył dotyczy dbania o własną przyjemność. Stabilność emocjonalna nie oznacza tylko przyjemności czy komfortu. Oznacza, że rozumiem swoje emocje, umiem sobie z nimi konstruktywnie radzić i podejmować spójne i adekwatne działania aby osiągnąć cel nie krzywdząc przy tym siebie i innych.

 

Edited by psycholog Katarzyna Tuszyńska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.