Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Zostawił mnie


Recommended Posts

Wczoraj zostawił mnie facet, jestem załamana. Mam zmiany nastroju, od tego, że znajdę lepszego aż po to, że modlę się aby się odezwał. Ale boję się, nie cche mu dawać szansy bo wiem, że się nie zmieni. Zostawił mnie mimo, że to on był winny. Kłamał mnie dużo wcześniej, ostatni raz zrobił to przedwczoraj. Zerwał ze mną przez telefon. Powiedział, że tak dłużej nie może, za bardzo się obwinia, nie może patrzeć jak cierpię, że mnie kocha, przeprasza i się rozłączył. Wpadłam w taki płacz jak nigdy, siedzę tylko na tabletkach uspokajających, nie śpię, nie jem, jestem jak trup. Każdy mówi, że się odezwie jak zatęskni i na pewno tak będzie. Co powinnam wtedy zrobić? Przypominam - kłamał dużo wcześniej i za każdym razem obiecał zmianę i była tylko na jakiś czas, potem po każdym kłamstwie słyszałam tylko "bałem Ci się powiedzieć bo będziesz smutna". Tak, byłam smutna jak wolał iść grać albo gadać z koleżanką niż ze mną spędzić czas po całym dniu braku kontaktu. Jestem w rozsypce. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, 

widzę, że jest teraz w Pani wiele emocji i wątpliwości. Od opublikowania postu minęło kilka dni, być może emocje trochę opadły. Utrata bliskiej osoby zawsze jest bolesna i Pani stan emocjonalny jest całkowicie zrozumiały. Domyślam się, że może Pani czuć się zawiedziona licznymi kłamstwami ze strony partnera. To Pani zna najlepiej siebie i swoją sytuację i to od Pani zależy decyzja co powinna Pani zrobić. Być może warto zastanowić się czy była Pani w tym związku szczęśliwa, czego oczekuje Pani w takiej relacji oraz jakie są szanse na to, że partner zmieni swoje zachowanie np. kłamstwa i czy Pani chce się na takie zachowania godzić. 

Pozdrawiam. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.