Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Proszę o pomoc


Recommended Posts

Witam jestem mamą dwójki dzieci i mam 23 lata aktualnie mieszkam z rodzicami swoimi a jeszcze miesiąc temu mieszkałam  z narzeczonym (28lat) dzieci i jego rodzicami ale niestety była sytuacja taka że partnera ojciec uderzył nasze dziecko kiedy się wyprowadzilam miałam setki telefonów żebym wróciła więc po tyg czasu w niedzielę ale szybko pozalowalam ponieważ usłyszałam od swojego partnera że on jednak żałuję mojego powrotu i mogłam nie wracac zostałam wyzwana więc wyprowadzilam się po raz kolejny jednak ten nie zamierza odwiedzac dzieci tylko dzwoni ale zadko kiedy prosi dziecko do telefonu przyjechał 2 dni temu stał na parkingu i prosił żebym wyszła kiedy dzieci spały jak zapytałam w jakim celu to powiedział że na sex bo mu brakuje więc się nie zgodziłam ponieważ źle mnie potraktował i od samego początku nie miał szacunku do mnie a na 4 dzień znowu dzwonił o 22  godz żebym wyszła bo chciał bym znowu na sex mnie wziąć więc kolejny raz nie wyszłam napisałam mu wiadomość że do dzieci przyjechać nie może  bo czasu nie ma ale żeby na sex przyjechać to czas ma ... Jak zapytałam czemu nie wejdzie do domu jak już jest to mówi że nie chce.  Czy jest szansa na ten związek? Jakaś terapia ? Czy po prostu odpuścić   . Napisze że syn chce jeździć do taty tylko dlatego że ten wychodzi   z nim na motor i nic więcej zadko kiedy nawet jak tam mieszkałam spędzał z nami wspólnie czas zazwyczaj był na tzw kacu albo zmęczony .  

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

przede wszystkim powinna Pani odpowiedzieć sobie na pytanie czy związek oparty głównie na zaspokajaniu przez Panią potrzeb seksualnych partnera Pani odpowiada? Czy partner interesuje się dziećmi i chce się nimi opiekować?

Czy w Waszej relacji jest wzajemny szacunek, wsparcie i zaufanie?

Zanim Pani postanowi, czy chce Pani kontynuować związek to warto wtedy abyście Państwo podjęli terapię par i w obecności terapeuty porozmawiali o tym jak Wasza relacja ma wyglądać w przyszłości.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Uważam że ten związek się nie uda już ponieważ dzisiaj dzwonił mój partner i stwierdził że skoro tak się dogaduje z jego ojcem to może mnie coś z nim łączy i powinnam z nim być to jest po prostu obrzydliwe . A kiedy powiedziałam o terapi to Tylko ramionami wzruszył i nic więcej.   Nie mam sił żeby z nim walczyć i tłumaczyć jemu non stop tego samego skoro on nie potrafi jako dorosły facet zrozumiec to chyba nie ma sensu szkoda mojego zdrowia.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.