Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Adri97

Zostać Czy odejść

Recommended Posts

Witam Mam na Imie Ada mam 22 lata od 8 miesięcy jest w związku. Ostatnio bardzo ostro się poklocilismy. Jest to za sprawą mojej Matki która nie akceptuje Mojego chłopaka. OKAZAŁO SIĘ ŻE MOJA MATKA ROZMAWIAŁA Z FAKE KONTO Z MOIM CHŁOPAKIEM MÓWIŁA MU ŻE DO SIEBIE NIE PASUJEMY I TAK DALEJ. GDY SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE O TYM NIE POWIEDZIAŁAM MU PRAWDY ZACZĘŁAM BRONIC MATKĘ i to był mój błąd i o to się poklocilismy że nie powiedziałam mu Prawdy. Mam wrażenie że przez to zmienił do Mnie Stosunek mało Mi Mówi że Mnie Kocha że tęskni kiedy piszę mu o czymś olewa moje wiadomości i pisze o czymś innym jak mam to rozumieć? 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

• ksiazka.jpg

• PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.