Jump to content

Agresywna żona


Recommended Posts

Witam. Nie potrafię poradzić sobie z następującym problemem, nie wiem co już robić.

Problem tkwi w tym, że żona codziennie się ze mną kłóci. Jak przychodzę z pracy to zaczynają się kłótnie i pretensje żony, Żona ciągle jest niezadowolona z tego co robię. Pretencje są o wszystko. Głównie wszystko dotyczy tego, że nic nie robię. Ja natomiast pracuję zawodowo we własnej  kancelarii jestem prawnikiem, po godzinach sam wykańczam nono wybudowany dom, pracuję fizycznie do samej nocy do godz. 22,00. Jesteśmy 10 lat małżeństwem ale faktycznie teraz mam już dosłownie dosyć, nie chce mi się już żyć. Kilka miesięcy temu urodziło nam sie drugie dziecko, teraz sytuacja wygląda już  tragicznie. Jeżeli po pracy zostaję w domu i chcę pomóc przy dziecku to sa awantury, że nic nie robię przy domu. Jeżeli coś zrobię w domu to wszystko jest źle zrobione. Wszystko musi być tak jak chce żona. Jak zrobię herbatę z cukrem to źle jak bez to też źle . Nie wiedziałem co robić więc przyjąłem zasadę, że zawsze pytam jak chce aby dana rzecz była zrobiona, wykonuję tylko dokładnie polecenia żony. To jednak też się nie sprawdza bo żona się awanturuje, że nie myślę. W trakcie awantur żona używa wszystkich możliwych wyzwisk, mówi takie rzeczy że dosłownie nie mieści sie to w głowie.  Wytyka wszystkie rzeczy z całego naszego małżeństwa. Przypomina np co ktoś jej z mojej rodziny powiedział 10 lat temu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te kłótnie słucha nasz starszy 4 letni syn. NIE WIEM JUŻ CO MAM ROBIĆ. Syn staje się również bardzo agresywny, nie słucha moich poleceń, wszystko musi być tak jak on chce. Nie można mu nic spokojnie wytłumaczyć. Zaczyna mnie juę też wyzywać. Proponowałem żonie, że pójdziemy do psychologa ale stwierdziła, że mam iść sam bo jestem nienormalny. PROSZĘ O POMOC NIE WIEM JUŻ CO MAM ROBIĆ. Często myślałem o rozwodzie ale teraz bardzo żal mi dzieci. Czuję się za nich odpowiedzialny.  Jestem przekonany, że stracę z nimi całkowicie kontakt, żona zrobi ze mnie w ich oczach tyrana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.