Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Brak akceptacji - nie wiem co zrobić


Kompleksiara
 Share

Recommended Posts

Witam.  jestem kobietą i  mam 23 lata.

Mam pewien problem. Jak byłam młodsza strasznie byłam gruba i przez to szkalowano mnie od podstawówki do czasów gimnazjum. W moją stronę trafiały pogróżki, cyberbulling oraz hejt za pomocą filmików i przerobionych zdjęć z moim udziałem. Codziennie każdy mi mówił, że jestem gruba, głupia ,że takie osoby mają zdechnąc i nikt mnie nigdy nie pokocha. Zmieniłam szkołę, schudłam 16kg, ale to co w mojej głowie sie dzieje to niepojęte.  Nie wierze ludziom, komplementy skierowane w moją strone to dla mnie nie prawda, patrząc  w lustro widzę siebie grubą i nieatrakcyjną.

Mam chłopaka od 4 lata. Nawet jego komplementy są dla mnie nie ufne, mam wrażenie ze mnie zostawi, że jestem zbyt głupia dla niego. Przez to użalanie, niekiedy mowi mi ze go mecze i mam sie ogarnąć  a ja nie potrafie chociaz sie staram.  Mam takie dni, że płacze po nocach i mam tez dni kiedy mam totalnego doła i nie chce mi się wychodzić do ludzi. Izoluje się...

 

Nie wiem co mam z tym zrobic, czy ten problem wyjdzie z wiekiem czy też jednak to jakiś uraz i potrzebuje jednak jakiegoś psychologa/terapeuty ? Potrzebuje chyba pomocy, jak z tym sobie radzić. Moje poczucie wartości jest tak niskie, a stan psychiczny niekiedy powoduje,że mam myśli ktorych nie powinnam mieć, no i ten płacz, niekiedy nawet bez powodu.

 

Edited by Kompleksiara
brak podania płci
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.