Jump to content

Ciężkie zerwanie


Mmadlen

Recommended Posts

Mam chłopaka od 7 lat... Jest całym moim światem dosłownie. Ale ostatnio powiedział mi że nie jest pewien czy powinniśmy być razem do końca życia. Kocha mnie wiem to, ale powiedział mi że uważa że nie pasujemy do siebie. Parę rzeczy jeszcze wyszło o których nie ma sensu pisać bo to nie o to chodzi. Moje całe życie jest ustawione pod niego, on jest moim najlepszym przyjacielem, kocham cała jego rodzinę i oni mnie, dużo przeżyliśmy z jego przyjaciółmi, których po mimo różnic tak bardzo będzie mi brakować. Ja mam bardzo mała rodzinę, tak na prawdę jestem tylko z rodzicami, siostra i dziadkami, którzy mieszkają 100 km od nas, moja mama długo nie lubiła chłopaka. Ja jestem u niego cały czas on u mnie może raz na miesiąc. Nie mam znajomych ponieważ przez jeżdżenie pomiędzy studiami a nim nie mialam możliwości wychodzić na imprezy czy spotkania. Mam 2 przyjaciółki z liceum z którymi widzę się raz na 2 miesiące, więc on nawet ich za bardzo nie zna. On ma do stracenia tylko mnie, ja mam wszystko całe moje życie. Nic mi nie zostaje, przez zły wybór kierunku studiów nie umiem znaleźć pracy, nie mam nikogo. Czasem chciałabym się już nie obudzić gdy myślę o tym jak wygląda moje życie i jakby jeszcze miało wyglądać bez niego. Chciałabym móc widzieć życie bez niego. Nie potrafię przestać płakać, nie potrafię przestać myslec o tym że zostanę sama. Jeszcze nie jest tak źle bo wiem że jakiś głos mówi mi że nie zakończymy tego i taka nadzieja jeszcze pozwala mi w miarę udawać że jest normalnie. Moje ciało świruje gdy tylko staram się uzmysłowić sobie że to pewnie koniec. Nie mogę oddychać, wszystko mnie boli, nie umiem powstrzymax łez. Mam wrażenie że to koniec mojego życia, że wraz z nim odejdzie wszystko co dobre, co sprawia że jestem szczęśliwa po mimo braku pracy, pieniędzy i bliskości innych ludzi. Z nim jest wszystko dobrze, u niego w domu czuje się lepiej niż u siebie, tam jestem szczęśliwa. Mysl nawet o tym że nigdy nie zobaczę już jego psa mnie przeraża, więc jak mam żyć dalej? Co mam zrobić żebyeby żyć po prostu nie chce nic więcej chce umieć wstać z łóżka bez niego.. chce się potrafić cieszyć, śmiać. Chce zjeść normalny posiłek, bo nie umiem nic przełknąć. Dziś są moje urodziny, jak mam zjeść moje ulubione ciasto. Czasem nawet nie wiem jak oddychać. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.