Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Witam


Nadia87
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie, 

 

Jestem zakochana w facecie bez wzajemności prawie 13 lat. Z mojej strony prócz pociągu są też uczucia które są nieodwzajemnione 😢. Ciągle piszę do niego on raz odpisze raz nie. Czuję że mu się nie podobam.. Może ja niszczę tą relację przez to że jestem zaborcza, ciągle piszę do niego ale robię to dlatego bo nie chcę żeby Nasza znajomość się skończyła. Proszę o pomoc. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

Na pewno jest to dla Pani bardzo trudna emocjonalnie sytuacja, która już długo trwa.

Gdyby Pani mogła napisać z czym Pani nie wie jak sobie poradzić: czy z brakiem wzajemności, czy z emocjami, które przeżywa Pani w związku z tą relacją, czy z obawą przed zerwaniem relacji, czy z niepewnością co dalej i obawą przed całkowitym odrzuceniem?

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, 

 

Nie umiem sobie poradzić z moją zaborczością i to mnie strasznie dobija. Strasznie mnie przytłacza ta sytuacja, jak próbuję zainicjować jakiś wypad gdzieś to ma wymówki, że pracuje, że ma kredyt i musi go spłacać,a jak zaproponowałam że zapłacę za Nas oboje, że dla mnie to nie problem to nawet nie odpowiedział. Przez tą sytuację czuję się nieatrakcyjna i mam bardzo niskie poczucie własnej wartości. Z emocjami które mi towarzyszą też sobie nie potrafię poradzić,w jednej chwili jestem w stanie wybuchnąć płaczem. 

 

Pozdrawiam serdecznie, 

Natalia 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.