Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Zostawił mnie dla innej


Recommended Posts

Hej , mam na imię Zuza. Byłam z moim już byłym narzeczonym 5,5 roku. W sierpniu 2019 roku się zaręczyliśmy , pod koniec stycznia 2020 kupiliśmy mieszkanie i się do niego wprowadziliśmy. 9 lutego on oznajmił że od roku się mijamy , nie widujemy się tak jak kiedyś , on nie wie czy coś do mnie jeszcze czuje i musimy się rozstać. Po dniu dowiedziałam się że ma już nową dziewczynę. Nie zdradził mnie ale czekał aż mnie zostawi i poleci do niej. Jak zapytałam to wprost czy jest z nią to powiedział że  nie i że tylko się spotykają od czasu do czasu i jest to jego dobra kumpela z którą ma o czym rozmawiać. Nie był w stanie mi tego powiedzieć wprost i nie wiem czemu kłamał . Po 2 tygodniach się wyprowadził. Spotykają się regularnie , wyjeżdżają razem i są ze sobą. Nie umiem sobie poradzic z tym że nie dał sobie nawet chwili żeby jakoś ochłonąć tylko po dniu już uciekł do kogoś innego i jest taki szczęśliwy. Jesteśmy teraz na etapie takim że staram się o przejęcie kredytu i mieszkania na siebie i tylko to nas jeszcze łączy że musimy czasami do siebie napisać w tej kwestii. miał odebrać resztę rzeczy z mieszkania ale od dwoch tygodni nie przyjechał i nie wiem kiedy to zrobi. Jak mam sobie poradzić z taką sytuacją ?

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry Zuza,

przede wszystkim, pozwól sobie na ekspresję emocji - ważne w procesie starty jest obdarzenie siebie samej wyrozumiałością, opieką i otwartą rozmową z bliskimi o wszystkim, co zaprząta Twoje myślenie. Pamiętaj o tym, że proces ten przebiega etapowo, a zatem warto uporządkować sprawy które pozwolą Tobie definitywnie zakończyć relację, by nie narażać siebie na pielęgnowanie poczucia krzywdy. Każdy koniec jest początkiem nowego etapu, odkrywania siebie, relacji... Wszystko przed Tobą, dbaj przede wszystkim w tym czasie o własne potrzeby i spoglądaj w stronę światła... Cierpliwości. Wszystkiego dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.