Jump to content

Fascynacja kolegą z pracy


Recommended Posts

Jestem mamą dwójki dzieci i żoną od 8 lat. W moim związku nic złego się nie działo. Jednak poznałam kolegę z pracy zakolegowaliśmy się i zaczęłam czuć do niego coś więcej. Jest mądry inteligentny przystojny a przy tym taki skromny. Marzę o nim i nie umiem przestać o nim myśleć. Oprócz pocałunku w policzek nic między nami nie było. On raczej mówi że ma żonę. Myślę że za bardzo mu pokazałam że mi na nim zależy i wszystko zniszczyłam. Raczej mnie unika a ja płaczę z bólu. Jestem beznadziejna. Jak się z tego pozbierać. Chciałabym nadal mieć z nim dobre relacje, tęsknię za nim. Co robić? 

Link to comment
Share on other sites

Czy nadal masz ten stan czy już zdołałeś sobie pomóc? U mnie też tak jest że wszystko dzieje się w mojej głowie. Mój kolega nie okazuje mi żadnych uczuć oprócz tego że jest w stosunku do mnie zwyczajnie uprzejmy. A jednak u mnie w głowie pojawiają się myśli że chciałabym go przytulić pocałować. Zawsze nie mogłam zrozumieć ludzi którzy zdradzali też ich rozumiem choć nie mam w planach zdrad fizycznych jak sex raczej emocjonalne. Wiem że nic takiego nie będzie mieć miejsca bo ten mój kolega nie jest mną zainteresowany. To właśnie mnie boli. Porozmawiałam z mężem i powiedziałam mu że coś zaczyna wygasać postaram się jakoś przestawić a żeby tak się stało to muszę wyrzucić z głowy tego kolegę więc tłumaczę sobie że ja i tak nie zostawiłabym moich dzieci i nie zrobiłabym km tego więc i tak nie ma to żadnej przyszłości staram się szukać sytuacji i przypominać sobie gdy ten kolega jednak zachował się nie do końca ok np. Nie odpowiedział na meila, może to głupie ale może mi to pomoże. I staram się myśleć że jestem zgrabna ładna i mądra jeśli on mnie nie chce to jego strata. Teraz wzięłam w pracy wolne i mam nadzieję że jakoś moje uczucie zgaśnie do niego a potem zacznę go unikać i jakoś wrócę do równowagi bo inaczej zwariuję!!! 

Link to comment
Share on other sites

Mam dokładnie to samo. Dalej się męczę ale teraz staram się unikać kontaktu z koleżanką. Zrobiłem sobie też zimną analizę sytuacji które świadczą o tym że koleżanka nie jest zainteresowana bo dość już sygnałów dostałem. Uczucie do żony nie wygasło całkiem natomiast to co poczułem do koleżanki to jakiś kosmos. Nie planowałem takiego czegoś nigdy, nie chciałem nawet takiej sytuacji - to się po prostu stało bez powodu.

 

W związku z tym że cokolwiek z koleżanką nie ma sensu to staram się to jakoś stłumić w sobie i nie myśleć o niej. Jednocześnie szukam wszystkiego co sprawiało że z żoną przez tyle lat było super i to jeszcze podkręcić. Nie wiem co z tego wszystkiego wyjdzie ale walczę o odnalezienie tego bo to wspaniała kobieta.

Link to comment
Share on other sites

Mój mąż też jest wspaniałym oddanym dobrym człowiekiem ale z mojej strony jest jakaś szyba muszę zrobić wszystko żeby ją stłuc najgorsze jest to że czuję że moja więź emocjonalna z mężem zaczęła znikać. Patrząc na niego myślę o innym. To jest takie trudne. Wogóle dziwne jest to że myślę o tym żeby ten mój kolega mnie tulił i całował nie myślę o seksie a raczej o innej intymności o więzi emocjonalnej tylko tego bym potrzebowała albo aż tyle i jest mi przykro że on nie zwraca na mnie uwagi i tak już się zorientował jak na niego patrzę nie umiem tego ukryć on wciąż mówi o żonie nawet była taka sytuacja rozmawialiśmy o tym że chodzę ba kurs tańca j powiedziałam mu że jak już się nauczę ten samby salsy itp to go nauczę będzie fajnie a on odpowiedział że nie bo by mu żona głowę urwała jakby się dowiedziała to jest znak że ma mnie  kompletnie w nosie i najgorsze jest to że ja już nie mogę się do niego odzywać bo nie będę się narzucać teraz muszę czekać na jego krok a boję się że on nigdy nie nastąpi... To tak bardzo boli i normalnie czuję się jak zadurzona małolata. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.