Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Rozstanie i depresja


Recommended Posts

Witam serdecznie. Postaram się opisać moja sytuacje bardzo zwięźle. Od 7lat byłam w związku, w 2017 roku zaszlam w ciążę. 2018 roku urodziłam córeczkę. W związku zdarzały się kłótnie. Ale zawsze wszystko wracało do normy. Mieliśmy w planach ślub i kolejne dziecko. Przez połowę ciąży aż do teraz mam objawy depresyjne. Przez 2lata lata nie mówiłam nikomu o tym bo bałam się że ludzie mnie skrytykują i że mój facet mi nie uwierzy. We wtorek spakował kilka rzeczy i wyszedł, w tym tygodniu byłam u psychologa, stwierdził depresję i muszę zgłosić się do psychiatry po leki. Jest mi tak ciężko bo wczoraj w sobotę przyjechał spotkać się z dzieckiem. Kiedy dziecko zasnęlo przez dzien powiedział że  bierze wszystkie rzeczy. Ze nie widzi ze mną przyszłości i że jest mu bardzo ciężko ale inaczej nie potrafi. Widziałam że miał łzy w oczach. Zostałam sama z dzieckiem. Napisałam mu wczoraj że daje mu czas. Nie będę się kontaktować z nim przez co najmniej tydzień. Napisał że jeśli coś poczuje do mnie, czy będzie myślał o mnie to zacisnie zęby i przemilczy to. Nie mam siły już. Najgorsze że nie jestem zła tylko czuje taki żal i smutek. Czy jest jakaś szansa to odbudować? Żeby zaczął patrzeć znowu na nas i zacząć starać się o związek? Kocham go strasznie i nie wyobrażam sobie żyć z kimś innym. Zawsze mi obiecywał że nigdy mnie nie zostawi. Przez ostatnie tygodnie było tak dobrze między nami, czułam się tak dobrze. Tak bardzo chciałabym go tutaj spowrotem, żeby tak jak dawniej pomagał mi przy małej. Nie radze sobie 😢

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

przede wszystkim bardzo dobrze, że zadbała Pani o siebie i zgłosiła się do psychologa i psychiatry.

Zbyt mało napisała Pani o Państwa relacji, co takiego się wydarzyło, że partner podjął tak radykalną decyzję i rozstaniu z Panią?

Bez tych informacji trudno odnieść się do Pani pytania jak odbudować związek.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Stwierdził że nie wie czy mnie kocha. A przez ostatnie tygodnie dawał mi do zrozumienia ze  wszystko jest ok. Normalnie uprawiał sex, normalnie rozmawiał. Planował przyszłość. Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak się stało. Czy można się tak nagle odkochać? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.