Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Recommended Posts

Mam 19 lat i jeszcze jestem uczennicą. Mój problem polega na tym że nie potrafię opanować emocji oraz nawiązywać kontaktów z ludźmi. Nigdy nie byłam w związku mimo tego że nie uważam się za brzydką osobę, dbam o siebie, chodzę na siłownie. Moje koleżanki chodzą na imprezy etc. Ja w tym czasie jestem w domu. Trudno mi odezwać się do kogoś. Coś jest ze mną nie tak? Na proste wydarzenia reaguje stresem. 

Np.chrzest dziecka mojego brata, trzymałam świece do chrztu by dać ją chrzestnemu dziecka, będąc w kościele rodziców i chrzestnych jeszcze nie bylo, poszli załatwić sprawy formalne z księdzem, w tym czasie ludzie się na mnie bardzo patrzyli, miałam ochotę z tamtad wyjść lub zapytać się na co oni się tak gapią. Po zakończonej już mszy, zareagowałam na to płaczem. 

Lub nieznajomy chłopak ze szkoły  zaprosił mnie na obiad, odmówiłam bo akurat wracałam do domu. Gdy to mówiłam “zrobiłam się czerwona na twarzy“ i nerwowa. 

Jak sobie radzić z pewnością siebie? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.