Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Ja321

Nie wiem co się że mną dzieje

Recommended Posts

Witam od pewnego czasu załatwiałem sprawy na wyjazd za granicę do pracy z przyjaciółmi i został mi tydzień do wyjazdu. Od około 2tygodni nie wiem co się że mną dzieje nie mam apetytu ani do jedzenia ani do picia. Boli mnie lekko głową czuje się fatalnie a byłem ostatnio u lekarza i jestem zdrowy więc z tego co myślę wychodzi na to że wszystko dzieje się w mojej głowie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić żebym normalne mógł funkcjonować jeść pić i spać.Nie mam ochoty nawet na rzeczy które lubiłem robić np. Grać w piłkę czy oglądać filmy. Mam 20 lat i akurat skończyłem w tym roku szkole, jestem mężczyzna. Proszę o pomoc jak sobie z tym poradzić myślę że to przez ten wyjazd że się tak stresuję, że aż nie mogę normalnie funkcjonować. 

Link to comment
Share on other sites

Siema. Bywa tak że sytuacja której nie jesteśmy pewni stresuje nas. A jak wiadomo stres odcina produkcje endorfin. Na poczatek proponował bym zjeść kawałek słodkiej czekolady na próbę żeby pobudzic proces produkcji endorfin ale glownie polecałbym codzienny spacer chociaz 30minut. Oczywiscie to zalezy od organizmu ale przeważnie po takim czasie pobudzasz proces produkcji endorfiny powinieneś poczuć przypływ pewności siebie wobec wyjazdu i kreatywności. Polecam znalezc kogos kto juz tam jest gdzie zamierzasz jechac i pogadac o warunkach w jakich pracuje i mieszka mozesz zdobyc nr telefonu od koordynatora jesli zalatwiales to przez agencje pracy. Ale od siebie radze sie nie bac swiat jest po to aby go zdobywac. Sam zaczelem nie lekko moja przygode w holandii w pracy ale dwa lata przepracowalem :P co by nie bylo zawsze sa mozliwosci

Edited by Sidoreq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.