Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Uwolnienie się od toksycznego związku


Szkrab. Lola
 Share

Recommended Posts

Jestem mamą 10 miesięcznej córeczki. Mam 23 lata. Od 2,5 roku jestem w związku z partnerem. Który cały czas mnie wyzywa, obraża, ubliza a nawet bije. Byłam tak ślepo zakochana w nim że pozwalalam sobie na to wszystko. Teraz widzę że wgl się nie interesuje ani mną ani córkę, ciągle tylko wyzwiska, obrażanie u pokazanie krzyki nerwy stresy... Chciałabym się uwolnić od niego bo nie chce by kiedyś uderzył też moja córkę... Ale jest to tak toksyczna osoba że sie jej boję... Bo wiem na co go stać... Boję się że córka może mieć kiedyś do mnie pretensje ze wychowała się bez ojca... Pomocy nie wiem co robić... Czuję się bez radna... Psychikę mi tak wyniszczył że nie wiem co robić... 

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, jest Pani ofiarą przemocy psychicznej i fizycznej. Jeżeli partner Panią uderzy to proszę bezwłocznie zadzwonić po policję.

Proszę się też zastanowić czy kiedyś Pani córka nie będzie mieć pretenji do Pani, że żyła Pani z człowiekiem, który znęcał się nad Panią psychicznie i fizycznie? Tak toksyczna atmosfera na pewno nie będzie sprzyjać do normalnego rozwijania się dziecka na poziomie emocjonalnym.

Jeżeli ma Pani rodziców, siostrę kogoś kto może Panią przygarnąć z córką to proszę się jak najszybciej spakować i odejść i przede wsyztkim pójść na policję złożyć zeznania, że jest Pani ofiarą przemocy psychicznej i fizycznej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.