Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Problem.


Zuzia09
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie 

Mam problem z tym że nie potrafię rozwiązywać spraw związane w domu i je rozwiązuje na zewnątrz. Próbuję to kontrolować ale nie wychodzi mi to... Bardzo wcześnie straciłam matkę a ojciec nie pokazywał mi uczuć.. Mam chłopaka ale chyba za bardzo mu pokazuje że mi zależy na tym związku.. Jestem szara myszka średnio potrawie się otworzyć przed znajomymi i lubię siedzieć w domu. Mam nadzieję że psycholog mi pomoże bo już nie którzy nie mają do mnie cierpliwości.. Mam niska samaocene 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej. Nie staraj sie kontrolowac nic. Poniewaz kiedy wydaje Ci sie ze cos kontrolujesz to w momencie kiedy stracisz czujnosc to co staralas sie kontrolowac przejmie kontrole nad Toba i mozesz pozniej sie obudzic i zobaczysz ze robisz rzeczy na ktore nie mialas ochoty. Najlepszy psycholog to Ty sama... ktos spostrzegawczy kiedys zauwazyl ze srednio osoby chodzace do psychologa rozwiazuja swoje problemy same a to dlatego ze glownym elementem ktory pomagal jest stanac oko w oko ze swoim problemem. Sama rozmowa z psychologiem pomaga jesli psycholog sie nie wtrąca w rozmowe a pozwoli pacjentowi samodzielnie odkryc sedno problemu i rozwiazanie. Jakiego typu sprawy Ci doskwieraja ze nie mozesz ich rozwiazac w domu? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.