Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Senność, ciagły brak siły..


Senna
 Share

Recommended Posts

 

  Witam. Jestem młodą, pracującą kobietą, mam 20 lat. 

  Od 5-ciu miesięcy (od czasu gdy rozstałam się chłopakiem) mój stan psychiczny, oraz, co za tym idzie fizyczny, zaczął się w dość zauważalnym dla mnie stopniu pogarszać.. 

  Nie mam ochoty wychodzić z przyjaciółmi, najchętniej siedziałabym całe dnie (po pracy) w domu, ciągle jestem nie wyspana, mimo, że chodzę spać wcześnie, jestem w stanie ciągle spać. Do tego mam dziwne stany, tzn. Jednego dnia wstaje i myślę 'jaki cudowny dzień, ale dziś świetnie wyglądam' a kolejnego dnia 'oby ten dzień się już skończył, jestem beznadziejna' czasami w ciągu dnia również miewam takie wahania. Dla jasności. Nie przeżywam rozstania z chłopakiem, pogodzilam się z tym i prawdę mówiąc o wiele lepiej czuje się sama niż tkwiąc w związku gdzie uczucia były jednostronne i wypalone... Jeżeli chodzi o ten fakt, to czuję się szczęśliwa :)

Jeżeli chodzi o zmiany fizyczne, to wydaje mi się, że mam kolejny problem. Otóż ostatnio nie potrafię sobie poradzić z ciaglym podjadaniem, przez co moja waga widocznie wzrosła, a to tylko pogarsza mój stan psychiczny. I tak robi się błędne koło. 

  Chciałabym wiedzieć czy jest jakiś sposób na poradzenie sobie z tym? Czy to może być depresja? A może mam podać jeszcze jakieś konkrety? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.