Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

paka123

Mijamy sie

Recommended Posts

Witam 

Mam 26 lat od 6 lat jestem mezatka a od 3 mama. Problem pojawial sie od pol roku. Maz z odpowiedzialnego meza i taty zmienil sie w osobe robiaca mi ciagle na zlosc.. zyjacą jak singiel. Wychodzi wieczorem do kolegow mowi wroci za godzine nie ma go 3 wraca jakby nigdy nic.. albo jest 22 a do niego przychodza koledzy nie patrzy ze dziecko male spi.. za wszytsko place ja on nigdy nie ma pieniedzy.. teraz nie pracuje. Kocham go ale mam dosc tej takiej obojetnosci z kego strony i tego ze on uwaza ze ja mam siedziec w domu z dzieckiem a on moze wszystko. Nawet sylwestra z nami nie spedzil tylko pił w kolegami u nas pod klatka. Probowalam rozmawiac nie da sie. Obejsc tez nie umiem.. prosze o porade bo moja psychika jest na skraju wyczerpania. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja radziłbym się udać do poradni małżeńskiej i zasięgnąć rady specjalisty aczkolwiek z tego co piszesz mąż na takie rozwiązanie nie przystanie (zapewne uważa że skoro nie robi nic złego to po co). Pozostaje kwestia najbardziej radykalna czyli odejście bo jak sama napisałaś jesteś na skraju wyczerpania a samo sie nie naprawi w to możesz mi wierzyć. Jeśli jednak nie umiesz odejśc jak sama wspominasz musisz sobie i tylko sobie zadać szczere pytanie Co tak naprawdę cię powstrzymuje? Usiądź spokojnie i pomyśl nad odpowiedzią ja niestety nic wiecej napisać nie mogę dopóki sama nie poznasz odpowiedzi na to pytanie...

Link to comment
Share on other sites

Przerosło go dorosłe życie.

Praca, dziecko, partnerka.

Wyjście do kolegów to ucieczka od problemów.

Stracił motywacje do działania.

Jedyne co można zrobić by te sytuacje poprawić to dać mu ponownie tę motywację.

Bo jeśli on sam nie będzie chciał poprawić swojego zachowania to nic Pani nie zmieni w tej kwestii i pozostanie tylko jedna droga - rozstanie.

Proszę spróbować się postawić w jego sytuacji i zrozumieć co może siedzieć w jego głowie, lub może porozmawiać i zapytać czy ma z czymś problem, czy coś go stresuje, pokazać że chce mu Pani pomóc oraz , że go Pani wspiera.

Powodzenia.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.