Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Problem w związku .


Anetakamila

Recommended Posts

Witam . Mam na imię Aneta mam 33 lata , narzeczony ma 34 lata . Mam problem , nie wiem czy problem leży po mojej stronie czy po stronie narzeczonego czy jest to wina obydwóch stron . 
jestesmy razem 13 lat , mamy dwie córki jedna 12 lat i druga 2 lata , mieszkamy w Hiszpanii od 12 lat , nie jesteśmy małżeństwem , jesteśmy w związku ale nie rejestrowanym . 
On jest osoba nerwowa , wybuchowa , nie raz dochodziło do przemocy psychicznego jak i przemocy fizycznej . Boje się powiedzieć jakiekolwiek słowo bo mogę złe coś powiedzieć on złe to zrozumie i później kłótnia o byle co . On lubi zabawy , lubi wyjść z kolegami , wypić , zapalić , ja jestem bardziej wycofana , chciałabym żeby został ze mną w domu , żebyśmy razem gdzieś wychodzili , jeżeli jest w domu to Ze sobą nierozmawiamy , patrzy w telefon , cały dzień tak potrafi . Jak wychodzi gdzieś na cała noc i wraca nad ranem dostaje szału , już zaczyna działać moja wyobraźnia bo co on robi przez cała noc , z kim jest , obwiniam go ze wtedy może ma kogoś innego , ze bawił się z jakaś dziewczyna może nawet mnie zdradza , on się upiera ze nigdy niczego takiego nie zrobił , ja noe potrafię mu zaufać , on mnie przez to wyzywa ze jestem wariatka ze sobie wymyślam ze problem leży po mojej stronie , dlatego szukam pomocy , jestem rozwalona emocjonalnie , nic mi się nie chce , kiedy jestem w pracy odpoczywam psychicznie od domu . Jestem osoba zazdrosna , bo to zazzdrosc , nie potrafię mu zaufać .. boje się odejść , mamy dwójkę dzieci , tak bardzo się boje samotności , ze on odejdzie a jestem od niego bardzo uzależniona . Głowa mnie boli codziennie , natłok tych negatywnych myśli wprawia mnie w złość , jestem osoba optymistyczna tak odbierają mnie ludzie lecz nikt nie zna mojego problemu , wstyd mi z kimś porozmawiać . Pomóżcie 

Edited by Anetakamila
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.