Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Mamy córki w tej samej klasie


MOTYLEK1988
 Share

Recommended Posts

Myślę że dobrze byłoby zacząć się odwiedzać w domach albo gdzieś razem z nimi wychodzić. To znaczy, spotykać się, na początku koleżeńsko, na kawie itd. i może podejmować razem jakieś aktywności z dziewczynkami żeby przyzwyczaić je do widoku Was razem, a potem dopiero zacząć sobie okazywać uczucia. Wtedy inwestując trochę czasu wybadacie czy dziewczynki się lubią, czy lubią waszego partnera, (warto zapytać co o nim sądzą), oswoicie je ze sobą bez szoku i jeszcze na dodatek się upewnicie czy nic wam nie stoi na przeszkodzie w zachowaniu drugiej osoby :) otoczenie zawsze będzie gadać więc nie ma co się nim martwic, bo jeśli Wam się uda, stworzycie fajna gromadkę :) powodzenia!

Edited by Virgileo
  • Jestem za to wdzięczny 1
Link to comment
Share on other sites

Zaproście się na grila czy inne takie spotkania razem z dziećmi, to musi potrwać, muszą widzieć że razem organizujecie jakieś fajne spotkania. Stopa znajomości, na okazywanie uczuć musicie poczekać. Dzieci jak widzą relację że jest w ich rozumieniu GIT to dalej pójdzie z górki. Życzę wytrwałości i rozwagi bo tylko tak zdołacie zdobyć zaufanie i przychylność dzieci. 

Link to comment
Share on other sites

I bardzo ważne - nie próbujcie ich przekupić, nie starajcie się przesadnie na początku, nie zarzucajcie ich smakołykami, prezentami, nie zgrywajcie super wyluzowanej ciotki i wujka i nie traktujcie jak gości specjalnych o których względy trzeba zabiegać. Wyczują fałsz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.