Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Przeszłość żony - kobiet


Marco

Recommended Posts

Witam,

Dziwi mnie podejście kobiet tym bardziej żony, która ma problem powiedzieć mi co robiła za młodu w sprawach intymnych - gdzie uprawiała seks, kiedy jak itp. Moja żona jest pierwszą kobietą seksualną życiową. Ona miała dwóch przede mną. Myślę, że z poprzednimi miała wsydliwą przeszłość i wstydzi się do tego przyznać lub ulotne wspomnienia. 7 lat się znamy od 4 lat w małżeństwie, a nadal nie wiem co to seks oralny. Nie wiem w czym żona ma problem, jak z poprzednimi to robiła? Uważam, że im więcej ktoś miał partnerów partnerek nie ma co ukrywać ktoś taki jest gorszej jakości, ma ciągle jakieś porównania, negatywne lub pozytywne wspomnienia seksualne uczuciowe. Niestety potem to wpływa na obecnego partnera, męża z którym już pewnych rzeczy nie wypada robić bo to wstyd. Uważam, że osoby z dużą ilością partnerów nie zasługują na szacunek, zawsze będzie bić od nich kłamstwo, nie ufność., co do swojej przeszłości. Co z tego, że takie osoby mają bogate doświadczenie erotyczne? Nowemu obecnemu partnerowi to nic nie daje, wręcz przeciwnie może czuć się zagrożony odejściem żony partnerki. Po drugie takie kobiety są łatwe, niedostatecznie emocjonalne, rozwiązałe....naturalne jest, że trudno im powiedzieć o swojej przeszłości bo jest wstydliwa albo bogato piękna niż obecna z partnerem. Trudno jest takiej kobiecie o małżeństwo, żaden szanujący facet nie chce używanej kobiety bądźmy szczerzy. 

Do żony mam żal, bo nie powiedziała mi do końca o swojej przeszłości więc chyba nie mamy do końca do siebie zaufania. Ja powiedziałem wszystko spotykałem się z dziewczynami ale do seksu nie dochodziło, a to jest zasadnicza różnica. Dziwi mnie podejście żony.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.