Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Jestem zmęczona


asia1975

Recommended Posts

Czy to jest depresja? Nie wiem nie jestem lekarzem. Nie wiem za bardzo co napisać. Już tyle razy opowiadałam o moim życiu o rzeczach które są dla mnie trudne i właściwie za każdym razem ktoś słucha później ewentualnie dostaje "dobrą" radę typu musisz o tym zapomnieć i później zostaje z tym sama. Dlatego nie będę przynajmniej na razie pisać o tym co było jestem już zmęczona, nie chce po raz kolejny opowiadać o tym na darmo. Zatem powiem jak jest teraz. Bardzo często marze o tym żeby zasnąć i już się nie budzić. Jak coś czuję to najczęściej jest to strach albo zmęczenie ale nie fizyczne. Zastanawiam ciągle czemu coś robię chodzę staram się żyć jakoś w miarę normalnie dlaczego w ogóle żyje skoro tak bardzo nie chce? Czuję się tak jakbym przegrała wszystko swoje życie , nie wiem czego chce nic nie chce. Nie mam siły i już nie wierzę że ktoś może albo chociaż chce mi pomóc. Tracę nadzieję że znajdę człowieka który zrozumie że nie wystarczy powiedzieć zapomnij, żyj, myśl pozytywnie i się nagle tak stanie. 

Link to comment
Share on other sites

Witaj, 

od samego mówienia nic sie nie stanie, ale rozmowa moze pomóc, inny człowiek moze wesprzec słowem, pokazac ze sa wyjscia, chyba z kazdej sytuacji... ja tez nie mam łatwo w zyciu, potrzebuje własnie rozmowy, jakos tak dziwnie sie w moim zyciu zrobilo ze brak mi przyjaciól

pozdrawiam

Ania

  • Podoba mi się to 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witaj. 
tak, często tak jest ze nawet kiedy mamy dookoła siebie ludzi z którymi rzekomo można porozmawiać o wszystkim nie da się rozmawiać o tych najważniejszych sprawach. Chyba najtrudniejsza w tym momencie rzeczą jest pogodzenie się z własnym ja i pomoc sobie w tym żeby wierzyć w samego siebie. Sport, rzeczy które lubisz to klucz do tego żebyś choć trochę poczuła się lepiej i podniosła swoją samoocenę. Tylko na drodze stoi bezsilność, mam racje? na poczatek wypisz sobie może 5 swoich pragnień. Wybierz choćby coś prostego ale to co kozę przynieść Ci przyjemność albo zaspokoić Twoje wewnętrzne dziecko. Tak żeby coś doladowalo Cię emocjonalnie.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.