Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Kac moralny


Mark5970

Recommended Posts

Dzień dobry , jestem na drugim roku studiów (20lat) i mam do siebie ogromne poczucie winy...

Kilka dni temu byłem na imprezie z przyjaciółmi ze studiów i wszystko było by zwykłe gdyby niefakt iż za bardzo pobalowałem i kompletnie nic nie pamiętam.

Następnego dnia budzę się normalnie w swoim mieszkaniu a moi przyjaciele piszą do mnie że nie chcą mnie znać bo zachowywałem się nagannie i niedojrzale jak na swój wiek. Musieli mnie pilnować i zachowywałem sie dosyć agresywnie do wszystkich.

Po weekendzie gdy wróciłem na uczelnie wszyscy się ze mnie śmiali i można by powiedzieć źe palę się ze wstydu,strasznie mi to zabiera energie...

Czuję się strasznie, jestem przytłoczony oraz tracę energie na wszystko, czuję się mega skompromitowany i boję się że stracę moich przyjaciół których mam niewielu w mieście gdzie studiuje.

Przeprosiłem za swoje zachowanie wszystkich, niestety niektórzy dalej twierdzą że nie chcą mieć ze mną nic wspólnego...

Strasznie się tym przejmuję, niestety czasu nie cofnę ale od kilku dni brakuje mi energii na wszystko, zamykam się w sobie odcinam od Świata i boję się odrzucenia ze strony przyjaciół przy których się skompromitowałem...

Praktycznie poza obowiązkami to reszte dnia spędzam w łóźku i w kółko w mojej głowie są myśli dotyczące tego wydarzenia... bardzo mnie to paraliżuje.

Nie wiem co mam dalej robić, jestem załamany i jest mi bardzo wstyd za siebie nikt nie chce teraz spędzać ze mną wolnego czasu a ja dodatkowo czuję się osamotniony przez to wszystko...

Jak odbudować to wszystko co legło w jeden wieczór, jak pozbyć się poczucia winy i żalu jak przygotować się do odrzucenia osób z którymi do teraz przez to nie udało mi się odbudować relacji?

Z góry dziekuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.