Jump to content
andzeliczkaq

Nie zdecydowanie chłopaka

Recommended Posts

Prawie dwa tygonie temu zerwał ze mną z powodu "Nie wiem co czuje. Nie czuję tego co na początku. Nie wiem czy coś jeszcze czuje" - jego słowa. W skrócie były momenty gdy pisał że zrobimy sobie przerwę że jest szansa że jeszcze do siebie wrócimy po czym po kilku dniach pisze ze wątpi że jego stan emocjonalny się poprawi następnie (Czasem pisaliśmy ze sobą między jego zmianami decyzji) W czwartek napisał że tęskni, że chciałaby mnie przytulić, pocałować, że nie wie dlaczego zerwał, że potrzebował przerwy i czy jest szansa że wrócimy do siebie. Zaproponował spotkanie żeby na ten temat porozmawiać miało to być dziś Sobota godzina 19 gdy do niego napisałam upewnić się co do spotkania napisał że tak jak podejrzewał nie spotkamy się już w tym tygodniu ponieważ szybciej się umówił z kolegami na dziś (czyli Sobotę). 

    Moje odczucia

Kocham go i czekałam aż podejmie decyzję... Miałam nadzieję że jeśli myśli o wróceniu do siebie poświęci mi troszeczkę czasu na porozmaiwanie, wystarczyłaby godzina... Mimo że widział się z kolegami wczoraj(piątek) to dziś też musiał, nie mam nic przeciwko temu ale nawet przed spotkaniem z nimi mógl mi poświęcić nawet 30 minut. Ciężko mi zyc z niepewnością jak to będzie. Moje pytanie brzmi do was CZY GDYBY MU ZALEŻAŁO SPOTKAŁ BY SIĘ ZE MNĄ DZIŚ? CZY COŚ Z TEGO MOŻE JESZCZE WYJŚĆ? Napisałam mu ze mam dość tej niepewności jedym słowem mnie olał bo inaczej tego nie można nazwać  CO JA MAM ROBIĆ? Czy nadal mam czekać kolejny tydzień na jego decyzję? Tak kocham go i zależy mi na nim ale porosrtu mam już serdecznie dość. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.