Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Problemy a finanse w związku


anmar

Recommended Posts

Zastanawiam się czy to we mnie tkwi problem, czy też może w drugiej połowie.... Może zacznę od początku. Jestem mężatką od 15 lat. Razem z mężem mamy  4 letniego syna. Dopóki nie było go na świecie nie zwracałam uwagi na finanse, ale teraz dla mnie to jest bardzo ważne, przede wszystkim po to aby zaspokoić podstawowe potrzeby dziecka i rodziny. W tej chwili jest tak, że mąż opłaca tylko rachunki 400 zł. miesięcznie i tyle... Na mnie spoczywa obowiązek opłacenia przedszkola, kredytu, miesięczne zakupy i koszty urządzania domu. Mąż złości się gdy mówię mu o finansach, twierdzi, że ja zarabiam więcej i tak powinno być.  Czuję się jak robot do zarabiania pieniędzy. Mało tego nie ma żadnych oszczędności - przez cały rok pracy, wymaga ode mnie a od siebie nie. Cały czas mówi mi, że robię wszystko źle. Co o tym sądzicie, czy to normalne?

Link to comment
Share on other sites

Hej.

Odniosę się do opłat. U nas są opłaty procentowe od wypłat. Im więcej ktoś z nas zarabia tym więcej daje na opłaty,  co do dziecka dobrze się dogadać jaka składka. Jedzenie jak kto woli, u nas jest że raz kupuje żona raz ja, ale radzimy sobie w tej kwestii co kupić tak aby jedna i druga strona nie była poszkodowana. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.