Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Pomoc po rozstaniu, lęk przed samotnością


MoNdu

Recommended Posts

Witajcie

 

Jestem tu nowa, nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam watek, jeśli nie to przepraszam.

Kilka dni temu zakończyłam 8 letni związek z facetem, nie wiem co mam z sobą zrobić nie mogę przestać myśleć o nim mimo tego, że ostatnio nie szanował mnie traktował jak obcą osobę, wręcz był złośliwy. I wiecie co? zawsze to ja przepraszam, ja pokazywałam że mi zależy., a teraz mam zapłatę. Zawsze myślałam, że będziemy mieli dziecko, weźmiemy  ślub itp. A teraz zostałam sama bez nadziei, że kiedykolwiek będę mieć to wszystko.

Najgorszy jest lek ze do nie poznam nikogo będę sama, nie mam rodziny, rodzeństwa, mam tylko mamę która mówi ze mam sie nie przejmować , łatwo powiedzieć po 8 latach bycia razem.

Dodam jeszcze ze on jest uzależniony od palenia MJ, z tego co wiem pali od ok. 10 lat codziennie po kilkanaście razy, i wydaje mi się ze to poniekąd wina uzależnienia. Jak przychodzi do domu na" głodzie" jest strasznie nerwowy, czepia się  o wszystko a po zapaleniu inny człowiek, czasami wolałam wyjść z domu i poczekać aż sobie zapalni żeby znowu nie odbiło się to na mnie. Pytałam nie raz i nie dwa czy skończy z paleniem ale nigdy nie było normalnej odpowiedzi. 

Może ktoś był/ jest w podobnej sytuacji ? ma jakieś wskazówki?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

8 lat to sporo, trochę mi ciężko uwierzyć, że bez ślubu i dzieci nadal. Facet znajdzie się jakiś. Możesz na razie się cieszyć, że skończyło się to wystarczająco wcześnie i bez problemów z rozwodem, dziećmi itd.

Z tego co widzę po znajomych co zażywają MJ często uznają, że dziewczyny są o to zazdrosne i i tak wybierają to. Nie znam przypadku, żeby któryś rzucił, zazwyczaj się nabijali z kłótni z drugą połówką w ten sposób i teraz widząc skutki żaden w związku nie jest. Dużo czasu spędzałem z palaczami jako jedyny niepalący trawy, dopóki się nie wyprowadzili do innych miast na studia i zaczęli się nawet między sobą wykłócać o błahe sprawy typu kto załatwi jak będą zjeżdżać.
Więc znając palaczy, uważam, że się uwolniłaś od problemu :)
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.