Jump to content
MartaBB

Problemy z koncentracja i pamiecia

Recommended Posts

Dzien dobry,

Od pewnego czasu czuje ,ze mam jakis problem wewnatrz samej siebie. Nie potrafie go nazwac i nie wiem jaka droge przyjac do pomocy samej sobie.

Nie potrafie zorganizowac sobie dnia. Godzina za godzina mija a ja w pracy nie widze celu jak szef wymaga na tu i teraz to zrobie swoje zadania w innym przypadku siedze na stronach www szukajac rozwiazania sama na siebie.

Mieszkam za granica od 13 lat i caly czas bije sie z mysla czy wrocic do kraju czy nie. Mam 2 dzieci i ciagle mysle o ich przyszlosci rozwazajac jakiekolwiek zmiany.

Obecnie sytuacja jest taka, ze ciagle czegos zapominam nie mam koncentracji i mam bardzo duzo mysli ktore nie pozwalaja mi rozwijac sie i myslec o tym co jest tu i teraz.

Najgorsze jest to ze czuje sie jak Alicja w krainie czarow jakbym tracila kontakt z rzeczywistoscia.

Moze ktos pomoc????

 

Link to comment
Share on other sites

Mam to samo. Zawsze miałam dobrą pamięć, niczego nie zapisywałam. Dzisiaj zapominam, po co weszłam do pokoju. Nadmiar zajęć, wieczny pośpiech i stres zrobiły swoje. Dzisiaj staram się wszystko zapisywać, porządkować od razu i na bieżąco rozwiązywać problemy. Podchodzić na spokojnie i nie stresować się za bardzo. Nie robić czegoś wbrew sobie, szkoda życia.
W pracy zero inicjatywy, ale to już bardziej zasługa szefowej, która przez 5 lat wyżywa się na mnie. Niedługo rzucam tę pracę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.