Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Brak zainteresowania


Nettlepat

Recommended Posts

Proszę o radę, mam 29 lat i od 3 lat jestem mężatką. Zaznaczę, że mąż jest moim pierwszym partnerem, zaczęliśmy spotykać się już jako 13/14 latkowie. 

Zawsze układało nam się dobrze, nigdy nie mogłam powiedzieć, że w związku panuje nuda, że mimo długiego stażu wkradła się już rutyna. Nawet po urodzeniu syna (2,5 roku temu) wszystko było między nami dobrze. 

Ale od kilku miesięcy widzę, że mąż przestał się mną interesować. Nie tylko pod względem fizycznym ale i emocjonalnym. Ignoruje moje próby rozmowy, moje wiadomości, listy. Wysłuchuje co mam do powiedzenia i nie odpowiada, nie mówi nic. Wiem, że bardzo dużo pracuje, dodatkowo na codzien zajmuje się synem kiedy ja pracuję. Na pewno jest mi wierny, po prostu nie ma potrzeby ani fizycznego kontaktu ze mną ani potrzeby rozmowy czy wyjaśnienia pewnych spraw. Dodatkowo utrzymuje, że nie widzi problemu. 

Proszę o rady jak spróbować rozmawiać z osobą bardzo zamknięta w sobie, nieumiejąca się komunikować. Jak sprawić aby mąż zaczął zauważać moje istnienie jako kobiety i żony. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.