Skocz do zawartości

Toksyczny związek


gripex

Polecane posty

Cześć. Na początek powiem że jestem gejem o którym nikt nie wie i tak samo o moim partnerze z którym jest od roku. To że się ukrywamy jest już dużym dla nas problemem w byciu w związku i normalny funkcjonowaniu jak w związku hetero ale nie o tym chce pisać. Żeby poznać mój problem opisze wam sytuację od początku. Poznaliśmy się rok temu we wrześniu, i wszystko wskazywało na to że tak samo jak mi jest dobrze jemu ze mną. Zakochałem się w nim i wyznałem mu miłość. Wszystko było dobrze jak to usłyszał. Wyjechał z rodziną na wakacje, mieliśmy cały czas kontakt ze sobą. Ale od czasu kiedy wrócił z kontaktu smsowego przerzuciliśmy się na messenger gdzie zauważył jak potrafi być dostępny i mi nie odpisywać. Albo odczytywać i odzywać się po 2h. Bardzo mnie to bolało że mnie tak olewa. Zacząłem go traktować podobnie to się wystraszył i się trochę zmienił. Ale któregoś wieczora szukaliśmy coś razem w internecie i będąc na jego tablecie wszedłem na jego instagram gdzie widziałem jak piszę z jakimś chłopakiem i wzajemnie flirtują i wymieniają się zdjęciami. Powiedziałem mu o tym. Byłem załamany. Widział to. Przeprosił mnie i obiecał że więcej tego nie zrobił. Wybaczyłem mu. Ale w głowie miałem cały czas to czy jak widzę go dostępnego to czy z kimś nie pisze. Przeglądałem mu chociaż nie powinienem telefon i nie było nic co mogło zburzyć moje ponownie zbudowane zaufanie do niego. I teraz do celu. Był ostatnio na weselu. I jak z niego wrócił to zauważyłem że coś za dużo siedzi na telefonie i bierze go nawet do łazienki a jak razem leżymy w łóżku to nie odczytywał wiadomości gdzie wcześniej tak robił. Zajrzałem mu do tabletu. I byłem lekko przerażony tym co zobaczyłem. Pisał z jakimś chłopakiem poznanym na weselu. Ogólnie nie było tam nic złego co by się sprowadzało do zdrady, ale zastanawiało mnie to czemu on wymienia z nim tak dużo wiadomości. Jest to chłopak z ich ekipy także też dziwne żeby ryzykował tym żeby ktoś się o nim dowiedział. Wiadomości nie sprowadzały się do tego jak wcześniej czyli podrywu ale bardzo dużo wymieniają się ze sobą informacjami na temat tego jak przebiega ich dzień, co robią, czym się w życiu zajmują co jest bardzo dziwne dla mnie. Powiedziałem mu o tym to prawie się rozstaliśmy bo wkurzył się że naruszyłem jego prywatność. Wiem o tym że przegiąłem ale sami rozumiecie czemu tak zrobiłem. Po rozmowie , ostrej sprzeczki, widzę że on jest cały czas dostępny na instagramie. Czyli cały czas ze sobą piszą bo on twierdzi że nie ma nic w tym złego bo nic złego w rozmowach z heterykiem nie ma. Że to jest tylko jego kumpel. Także ja nie wiem czy ja już popadam w paranoje i czy rzeczywiście rozmowa pomiędzy dwoma heterykami dopiero co poznanymi trwa już ponad tydzień i piszą ze sobą od rana do wieczora. Proszę o pomoc

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż szukaj raczej pomocy na forum dla ludzi homoseksualnych, tu raczej nikt Ci nie pomoże. Musisz sobie uświadomić że tacy jak Ty to znaczna mniejszość, w przeciwnym razie ludzie już dawno by wymarli z przyczyn naturalnych. Tu na tym forum związki skomplikowane to męsko-damskie, ponieważ tu zawsze są sprzeczki inny poglądy itp. Mało kto  zna środowisko gejów więc nie spodziewaj się odpowiedzi na pytania, chyba że ktoś zna system myślenia i co czują ludzie homoseksualni. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
       
       
    • 0 komentarzy
      Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
    • 0 komentarzy
      Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
       
       
       
    • 0 komentarzy
      Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
       
       
    • 0 komentarzy
      Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

  • SKOCZ DO:

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  •  
  • Podcasty i filmy o psychologii

  • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

    83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.