Rezerwacja wizyty

Polski psycholog online
Psychoterapeuta po polsku
Pomoc psychologiczna przez Skype

Rezerwuj online

Poradnik za darmo


Pobierz za darmo bezpłatny poradnik "Leczenie depresji zdrowym myśleniem":


Psycholog online

Polski psycholog online. 

Dokument: PRZEMOC DOMOWA

przemoc domowa przemoc wobec kobiet psycholog psychiatra gabinet psychoterapii agresja

 

Wprawdzie nie jest tak, że "przemoc ma płeć", ale faktem jest, iż kobiety często są ofiarami przemocy. Dokument koncentruje się właśnie na przemocy wobec kobiet. Film można aktualnie obejrzeć bezpłatnie. 

 

"Deanna została porwana przez Robbiego, swojego niezrównoważonego psychicznie męża. Przez kilka dni upiornej podróży ciężarówką przez USA kobieta była ciągle bita. Kres jej horrorowi położyła dopiero interwencja policyjnego patrolu drogowego. Deanna została zabrana do szpitala z rozległymi obrażeniami, jej kata jednak nawet nie aresztowano. "Przemoc domowa" to dokument pokazujący starania Deanne o odbudowę swojego życia oraz umieszczenie Robbiego w więzieniu."

 

Link do filmu: http://vod.pl/filmy-dokumentalne/przemoc-domowa/rzs57

 

 


Tagi Artykułu: #przemoc
0 komentarzy

OCALSIEBIE.PL = polski psycholog online, psycholog po polsku przez Skype

Psycholog online - pomoc psychologiczna przez Internet z wykorzystaniem darmowej aplikacji Skype. Psychoterapia poznawczo-behawioralna przez Internet.


Gabinet Ocal Siebie to dostęp do psychologa online w dogodnych, bliskich terminach. Psychoterapia przez Skype dla osób z Polski i spoza granic kraju.


Specjalizacją gabinetu jest terapia, leczenie takich dolegliwości jak depresja, zaburzenia lękowe (w tym napady paniki), zaburzenia odżywiania i inne.